SATANADAM
Erzincan
27 Mayıs, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  32.14
 • EURO
  35.01
 • ALTIN
  2431.1
 • BIST
  10641.6
 • BTC
  70085.86$

Ak Parti Teşkilatları iftarda buluştu

Ak Parti Teşkilatları iftarda buluştu
20 Nisan, Ramazan ayının son iftarında Erzincan Milletvekili adayları ile AK Parti teşkilatları bir araya geldiler.

20 Nisan günü ramazan ayının son iftarında Erzincan Milletvekili adayları ile AK Parti teşkilatları bir araya geldiler. Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına, AK Parti Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Ak Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, parti yöneticileri, önceki dönem il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt’un hoşgeldiniz konuşmasının ardından Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci bir konuşma yaptı.

Yaklaşmakta olan seçimin önemini vurgulayan Şireci, AK Teşkilatlara seslenerek, “her zamankinden daha çok çalışmak zorundayız.” dedi.  Şireci sözlerini şöyle sürdürdü:

"Dertleri Recep Tayyip Erdoğan. Dertleri büyüyen, güçlenen dünya lideri olmaya namzet büyük Türkiye. Kıymetli dava arkadaşlarım, kalkınmış, güçlü Türkiye demek, emperyalistlerin dünya üzerindeki hakimiyetlerini kaybetmeleri demektir. Biz yeryüzündeki tüm mazlum milletlerin son umuduyuz.  Bu yüzden bu seçim çok önemli" dedi.

Şirecinin ardından Millet Vekili Burhan Çakır, teşkilatların birlik ve beraberliğinin önemini vurgudı. Son olarak kürsüye gelen Erzincan Milletvekili ve 28. dönem Milletvekili adayı Süleyman Karaman, sözlerine bir başka programı sebebi ile iftar yemeğine katılamayan Binali Yıldırım’ın selamını ileterek başladı.

Erzincandaki ve Türkiyedeki yatırımların büyümenin hız kesmeden devamı için, yönetimde AK kadrolara ihtiyaç olduğunu belirten Karaman, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye, Türkiye’den ibaret değildir. Biz Gazze’deki Müslümanın son umuduyuz.  Biz Azerbaycan’daki soydaşımızın son çaresiyiz. Biz mazlum dünyanın gür sesiyiz. Sesimizi kısmalarına fırsat vermeyeceğiz. Türkiye düşerse Türk Dünyası düşer. Türkiye düşerse, Afrika’daki yetimlerin, Asya’daki soydaşlarımızın umudu da yok olur. Filistindeki mazlumun mücadele gücü ortadan kalkar. Bu bayrağı düşürmemek bizlerin elinde" dedi.  

yapılan Konuşmaların ardından ikramlar eşliğinde sohbetler edildi.

Ayrıca, Ak Parti teşkilatı tarafından bayramın ilk günü saat 14.00'de Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ın da katılacağı parti binasında yapılacak bayramlaşma programına Erzincan Halkı davet edildi.

Kaynak: Erzincan'ın Sesi

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!